img img img img

Google Ads (Google reklama)

Google Ads (Google reklama)

Plėskite verslą naudodami „Google Ads“

Būkite matomi klientams, kai jie ieško į jūsų panašių produktų „Google“ paieškoje ir „Google“ žemėlapiuose. Mokėkite tik už rezultatus, pvz., į svetainę nukreipiančius paspaudimus ar skambučius jums. Google – tai vieta, kurioje žmonės ieško jiems reikalingų paslaugų, produktų. Jūsų skelbimas gali būti rodomas kaip tik tuo metu, kai kažkas ieško į jūsų panašių produktų arba paslaugų. Nesvarbu, ar jie naudoja kompiuterį, ar mobilųjį įrenginį, laiku pateiktas skelbimas žmones gali paversti vertingais klientais.

Google reklamos nauda:

  • Pasiekiama tikslinė auditorija;
  • Naujų lankytojų pritraukimas;
  • Aukštos pozicijos paieškos sistemoje;
  • Pinigai išleidžiami tik už paspaudimus ir skambučius;
  • Įvaizdžio formavimas;
  • Lankstūs reklamos nustatymai

Mūsų misija – padėti Jūsų verslui sparčiau augti, kuriant efektyvesnę rinkodarą ir auginant pardavimus.

Duomenimis grįsta rinkodara jūsų verslui

Per savo praktiką analizavome daugybę statistinių duomenų ir gerai pažįstame rinkodaros rodiklių rezultatus įvairiose industrijose. Žinome, kokiose ribose svyruoja ROAS, CR, CPA ar kitų rodiklių reikšmės, todėl galime pasakyti, kaip sekasi Jums.

Turėkite savo verslo tikslus

Padedam nusistatyti verslo tikslus. Parengiame rodiklių valdymo sistemą, kurios pagalba einamuoju metu matote verslo rezultatų kryptį.

Pelningiau skirstykite investicijas

Naudojant rinkodaros KPI valdymo paneles, geriau suprantamas kiekvieno veiksmo, reklamos, vartotojų srauto šaltinio efektyvumas, naudingumas ir indėlis verslo rezultatui. Tinkamai prioretizuotos investicijos sukuria didesnę vertę.

Elektroninės komercijos verslai pardavinėja tūkstančius prekių. Kiekvienos jų reklama turi skirtingą grąžą ir pelningumą. Kuo didesnė visos reklamos grąža (ROAS), tuo didesnis Jūsų reklamos ir verslo pelningumas. Tam, kad maksimaliai pakeltume ROAS, automatizavome produktų reklamos kūrimo procesą „Google Ads“ tinkle.

Naudodami „Google Ads“ galite pasiekti daugiau tinkamų klientų neviršydami biudžeto.