img img img img

Konsultuoja

img
Svetainių kūrimas ir SEO - mūsų kasdienybė
Webber vadovas

Vitalijus Ežerskis

Pardavimai mane lydi jau 18 metų, todėl drąsiai galiu pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis su Jumis. Kreipkitės ir kartu sukursime Jūsų pardavimo kanalus internete.

Apie mane

Savo, kaip pardavėjo karjerą, pradėjau dirbdamas pardavimų vadybininku dar 2004 metais IT kompanijoje "Coral Solutions" . Per 7 metus kompanijoje buvau paskirtas Klaipėdos padalinio vadovu. Per šį laikotarpį buvau atsakingas už B2B pardavimų procesą, vadybininkus, procesų optimizavimą ir komandos vadybą, bei darbą su klientais. Taip pat dalyvavau įvairiuose mokymuose, vedžiau seminarus, kurie padėjo padidinti pardavimų pajamas.

Dirbu B2B pardavimų srityje, todėl skaitau save pardavimų profesionalu su daugiau nei 18 metų patirtimi. Per savo karjerą turėjau savo pardavimų komandas, organizavau pardavimų procesus ir įgyvendindavau įmonės tikslus, taip pat valdžiau IT projektus, verslo valdymo sistemų parinkimą kompanijoms ir įvairius kitus projektus.

2011 metais karjerą tęsiau vienoje didžiausių IT ir verslo valdymo sistemų kūrimo kompanijoje "Prototechnika". Čia teko projektų vadovo ir pardavimų procesų atlikimas. Mano atsakomybėje buvo klientų poreikių analizė, FRD ( funkcinių reikalavimų dokumentų) rengimas, verslo valdymo sistemų modeliavimas ir pritaikymas įvairiems verslams. Pardavimų prognozavimas ir pardavimų procesų įgyvendinimas, darbo santykių su klientais palaikymas.

Vis labiau domėjausi mobiliomis aplikacijomis, internetiniais projektais, e-komercija, skaitmenine reklama, Google Adwords, Google Analytics, Facebook Ads, Facebook pixel, SEO, todėl nuo 2017 tapau vienu pagrindiniu pardavimų žmogumi Klaipėdos IT kompanijoje. Didėjant klientų skaičiui perėmiau ir daugelio didelių ir gerai Lietuvoje žinomų kompanijų projektų vadovo darbą. Per 5 metų karjeros laikotarpį teko dirbti su tokiomis įmonėmis kaip: "Klaipėdos baseinas", "Smiltynės perkėla", "Lietuvos centrinė kredito unija LCKU", "Palangos baseinas", Klaipėdos Švyturio arena", "Kauno Girstučio baseinas". "Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras", "Techvitas", "Gridin's Group", "RNDV", "Gaschema", "Baltic Modules", "Plantas", "Strėlė industrial", "People Link" ir kitos.

Per šį visą laikotarpį teko dalyvauti daugybėje įvairių su pardavimais, komandos formavimu, planavimu ir vadovavimu susijusiais seminarais, kursais, konferencijomis. Kaip šios: "Telemarketingas: pardavimo telefonu ypatumai" , "Efektyvūs pardavimai ir darbas su klientais", "Aktyvus pardavimas: profesionalių pardavėjų praktika", "MVĮ moksliniai tyrimai ir verslo inovaciniai projektai", "Programa: Efektyvus pardavimas", "Komandos formavimas", "Verslo procesų modeliavimas naudojant BPMN", "Konfliktų valdymas" , "Pardavimai ir pokalbio valdymas", "Derybos" , "Klientų aptarnavimas", "ISM vadovų studijų ir mokymų programa: "Strateginis valdymas, kiekvieno įvertinimas", "Pardavimo procesas ir jo valdymo įrankiai (ciklas)", "Pardavimo profesionalų diena 2023 ir daug savarankiško domėjimosi pardavimų sritimi.

Todėl 2019 įkūriau savo IT kompaniją Tilda, kuri atstovauja kaip "Webber" brendą. Kompanija užsiima įvairiais IT projektais, bet labiausia orientuojamės į jauną ir pradedantį verslą, kuriam reikia įvairios pagalbos ir konsultacijų kaip ir ką daryti internete. Mokome WordPress svetainių kūrimo, teikiame mokymus darbui su turinio valdymo sistema, atliekame SEO auditą bei organizuojame verslo individualias dirbtuves. 

Susikūrėte savo verslą, bet nežinote nuo ko pradėti internete?

Nežinote nuo ko pradėti kurti svetainę? Kaip tvarkyti SEO?.