img img img img

WordPress mokymai

WordPress mokymai

Mokymų darbui su „WordPress TVS” yra mūsų išskirtinė paslauga, skirta tiems, kurie nori išmokti kurti, kaupti ir valdyti savo svetainę naudojant WordPress. Šie mokymai gali apimti įvairius WordPress mokymus, nuo kaip tvarkyti turinį, paveikslėlius iki kaip pačiam nuo 0 susikurti visą interneto svetainę.

Individualūs WordPress mokymai individualiai Jūms ar jūsų įmonėje

Šie mokymai gali būti pritaikyti tiek naujiems, tiek patyrusiems WordPress naudotojams, ir jie gali būti teikiami individualiai arba grupėse. Mokymų trukmė ir kaina gali skirtis priklausomai nuo jūsų poreikių ir lygio. Kas mokoma:

  • Diegimas ir konfigūravimas: Mokymai apims kaip įdiegti ir sukonfigūruoti WordPress, kad jūsų svetainė būtų pasiruošusi darbui internete.
  • Tinklalapio susikūrimas pačiam: Mokymai apims tinklalapių kūrimą WordPress naudojant temas, kurios yra perkamos arba sukuriamos individualiai.
  • Įskiepių naudojimas: Mokymai apims kaip ir kokius būtiniausius naudoti įskiepius, kad pagerintumėte savo svetainę, pvz., kurie padidina svetainės našumą, patobulina saugumą arba suteikia papildomų funkcijų.
  • Svetainės administravimas: Mokymai apims, kaip valdyti savo svetainę, įskaitant turinio atnaujinimą, vartotojų valdymą, struktūros keitimą ir savo tinklalapio priežiūrą.
  • SEO vidinis optimizavimas: Mokymai apims kaip padidinti savo svetainės matomumą paieškos sistemose, kad galėtumėte pritraukti daugiau lankytojų iš Google.

Kam yra naudingi tokie mokymai? Kodėl verta dirbti kartu su webber.?

Dauguma žmonių, norinčių valdyti savo WordPress svetainę, gali naudoti arba mokamomis panašiomis paslaugomis, arba bandyti viską išmokti patys, naudodamiesi nemokamais įrankiais ar instrukcijomis. Tačiau šis kelias bus daug ilgesnis ir greičiausia turės daug klaidų.

Jei norite viską atlikti greičiau ir išmokti teisingai – pasisamdykite specialistą, kuris padės jums ir išmokys žingsnis po žingsnio kaip ir ką daryti daug greičiau ir be papildomų klaidų. Išmokys kaip valdyti savo WordPress svetainę. Pradėkite jau šiandiena su webber.