img img img img

Google Analytics 4

Google Analytics 4

Perkelkite duomenis į Google Analytics 4

2023 Liepos 1 dieną Google atjungs Analytics 3 ir jūs nebegalėsite sekti savo duomenų jei nebūsite persikėlę savo analitikos į naująją versiją.

Šių dienų elektroninio verslo neatsiejama dalis yra duomenų analizė. Tinkamai surinkti duomenys apie jūsų svetainės lankytojus, jų pirkimo įpročius, leidžia suprasti kas yra tikrasis klientas ir tai tampa lengvesniu uždaviniu kai planuojamos reklaminės kampanijos. Taip galime gerokai tikslingiau išnaudoti reklamai skirtą biudžetą ir gauti numatytą rezultatą.

Tam kad būtų tinkamai surinkti duomenys, būtina teisingai parametrizuoti Google Analytics. Svarbiausia yra išsikelti tikslus, ką turite rinkti, kokia informacija yra jums svarbi (ką ji gali jums leisti analizuoti ir kokius tikslus galima išsikelti pagal turimus duomenis). Jei jūs turite svetainę, bet neanalizuojate duomenų, tai tas pats kas žvejojate be masalo, tikint kad kažkas užkibs. Kuriant svetaines investuojate pinigus, o tam kad suprasti ar jūsų investicija atneša mums naudą, būtina rinkti apie tai informaciją, ją analizuoti ir nusimatyti tikslus

Neatsilikite nuo konkurentų ir migruokite į Google Analytics 4 jau dabar.